Állásajánlatok

A CBA Kereskedelmi Kft. és minden a weboldalon hirdető franchise partnere mindig a legmegfelelőbb jelöltet igyekszik megtalálni, tekintet nélkül a jelölt faji és etnikai hovatartozására, politikai beállítottságára, vallására vagy filozófiai meggyőződésére, szakszervezeti tagságára, egészségére vagy szexuális életére.

Kérjük, ne küldjön részünkre olyan önéletrajzot, motivációs levelet vagy más mellékletet, amely a következők valamelyikét vagy mindegyikét tartalmazza: fénykép, érdeklődési kör, hobbi, egyéb olyan adat, amely nem releváns a munkaviszony létesítése, teljesítése, megszűnése szempontjából.

Továbbá arra kérjük, hogy ne osszon meg velünk semmilyen az előző, vagy jelenlegi munkahelyével kapcsolatos üzleti titkot vagy vállalati információt.

Adatait a GDPR (EU 2016/679 sz. rendelete), valamint a hatályos nemzeti jogszabályok és hatósági állásfoglalások, ajánlások alapján kezeljük a pozíció betöltéséig, vagy azt követően az Ön önkéntes hozzájárulásával a hozzájárulásban meghatározott célból és ideig, ha adott ilyen hozzájárulást.

Köszönjük a közreműködését!

Állásajánlatok:

Pozíció: marketing manager

Ellátandó feladatok:

  • Szórólapok, szóróanyagok és egyéb grafikai anyagok terveztetése, kivitelezésének koordinálása
  • Kapcsolattartás nyomdákkal, beszállítókkal
  • promóciók lebonyolítása
  • marketing aktivitások szervezése
  • loyalty kártya népszerűsítése – kampányok szervezése
  • nyereményjátékok szervezése
  • Online/offline hirdetések kezelése
  • Facebook oldal felépítése és kezelése
  • Google hirdetések kezelése
  • akciók elemzése, kiértékelése – javaslatok megfogalmazása

Elvárások:

  • Kreativitás
  • Szervezőkészség
  • Analitikus gondolkodás
  • Microsoft office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó képesség
  • Felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • Minimum középfokú végzettség (kereskedelmi/marketing)

Előnyt jelent:

  • Nyomdai ismeretek
  • Tapasztalat marketingkommunikációs és/vagy élelmiszer kereskedelmi  területen

Amit kínálunk:

  • Kulturált munkakörülmények
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Munkavégzés helye Pest megye