Állásajánlatok

Területi képviselő (Budapest, Pest megye)

Főbb feladatok, munkák:

  • elsősorban új ügyfelek felkutatása, hálózat építés,
  • meglévő partnerek rendszeres látogatása rendelésfelvétel, kapcsolattartás,
  • hálózati tagok szerződéses kötelezettségeinek ellenőrzése,
  • értékesítés, akciók, promóciók lebonyolítása,
  • disztribúció, ár, akciók, ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum középfokú végzettség,
  • aktív kapcsolatrendszer független és hálózatokhoz tartozó élelmiszerüzletekben (a pozíció betöltéséhez elengedhetetlen feltétel!)
  • ügyfél- és értékesítés- orientált hozzáállás,
  • határozott, magabiztos fellépés,
  • önálló, pontos, precíz munkavégzés, terhelhetőség,
  • felhasználói szintű Word, Excel programok ismerete,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • szakmai-és áruismeret, megbízhatóság.

Amit kínálunk:

  • versenyképes, progresszív jövedelem
  • gépjármű
  • mobiltelefon, tablet
  • nagyvállalati karrier lehetőség
  • hosszú távú, stabil munkahely
  • barátságos emberközpontú vállalati kultúra

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év élelmiszer nagykereskedelemben szerzett tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

  • Rugalmas munkavégzési hely – Budapest, Pest megye

Az önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk: egyorffy@hansakontakt.hu

Karbantartó/Villanyszerelő pozíció (Alsónémedi)

Munkatársat keresünk, karbantartó/ villanyszerelő pozícióba, azonnali munkakezdéssel Alsónémedibe a CBA Logisztikai Központjába.

Főbb feladatok:

  • a logisztikai központ épülete és az épület körüli általános karbantartási munkák ellátása
  • hibaelhárítás, javítási, kisebb üzemeltetői munkák elvégzése
  • a szükséges anyagbeszerzések elvégzése
  • kapcsolattartás a javításokat végző cégekkel

Álláshoz tartozó elvárások:

  • villanyszerelői végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

  • hosszútávú munkalehetőség
  • határozatlan idejű munkaszerződés, megbízható havi jövedelemmel
  • fix bejelentett munkaviszony, heti 5 nap 8 órás munkavégzés (hétfőtől péntekig)
  • ingyenes céges buszjárat a Népligettől
  • üzemanyag térítése, saját gépkocsival való bejárás esetén

Előnyként értékeljük:

  • gépészeti rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat

Fényképes önéletrajzzal, a vinkovits.betti@cba.hu email címen.

A Krupp és Társa Kft. mint a CBA hálózat tagja, meghatározó szereplője az élelmiszer kiskereskedelemnek.

Budapesten és Pest megyében elhelyezkedő boltjainak, bisztróinak, pék- és cukrászüzemének marketing menedzsmentjére kínálunk szerepet egy ambiciózus jelöltnek a következő,

határozott idejű, teljes munkaidős állásajánlatunkban.

Csatlakozz hozzánk