Állásajánlatok

LOGISZTIKAI POZÍCIÓK szabad hétvégével? IGEN!

Stabil és kiszámítható munkarendre vágysz a hétköznapokon, napsütésre, barátokra, strandra és hideg sörre hétvégén? Mi is így vagyunk ezzel… Ezért bár tudjuk, a kereskedelemben és a logisztikában gyakori a hétvégi munkavégzés, az alábbi pozíciók esetén SZABAD HÉTVÉGÉT kínálunk.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • raktári logisztikai munkatárs: komissiózás, raktári munkák
  • belföldi tehergépjármű-vezető: teherautó vezetéssel kapcsolatos feladatok, áruterítés (élelmiszer)

Téged keresünk akkor, ha…

  • Legalább alapfokú végzettséggel rendelkezel.
  • Érdekel a logisztika és a kereskedelem.
  • Neked is fontos, hogy korrektek legyünk egymással szemben.
  • Szeretsz jó társaságban lenni és úgy érzed, egy csapatként, egy hajóban evezünk.
  • Előny, ha már dolgoztál hasonló munkakörben, de ha pályakezdő vagy, akkor se aggódj, megtanítunk mindent!

Mit kínálunk Neked?

  • Családias, barátságos légkör, jó hangulat.
  • Kiszámíthatóságot mind a beosztás, mind a bérek terén
  • Ingyenes buszjáratok adott útvonalakon, melyek megkönnyítik a munkába járást.

Hol fogsz dolgozni?

  • Alsónémedi vagy Törökbálint? Csak rajtad múlik! Mindkét telephelyünkre keresünk munkatársakat.

Mennyit fogsz keresni?

  • raktári logisztikai munkatárs: 250-300.000 Ft/hó + 20.500 Ft cafeteria
  • belföldi tehergépjármű-vezető: „C” jogosítvánnyal 400-450.000 Ft/hó + 20.500 Ft cafeteria

Hogyan tudsz jelentkezni?

  • Ha tetszik, amit eddig olvastál, akkor küldd el a fényképes önéletrajzod az alábbi email címre: hirdetes@partnerlog.hu

Pozíció: marketing manager

Ellátandó feladatok:

  • Szórólapok, szóróanyagok és egyéb grafikai anyagok terveztetése, kivitelezésének koordinálása
  • Kapcsolattartás nyomdákkal, beszállítókkal
  • promóciók lebonyolítása
  • marketing aktivitások szervezése
  • loyalty kártya népszerűsítése – kampányok szervezése
  • nyereményjátékok szervezése
  • Online/offline hirdetések kezelése
  • Facebook oldal felépítése és kezelése
  • Google hirdetések kezelése
  • akciók elemzése, kiértékelése – javaslatok megfogalmazása

Elvárások:

  • Kreativitás
  • Szervezőkészség
  • Analitikus gondolkodás
  • Microsoft office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó képesség
  • Felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • Minimum középfokú végzettség (kereskedelmi/marketing)

Előnyt jelent:

  • Nyomdai ismeretek
  • Tapasztalat marketingkommunikációs és/vagy élelmiszer kereskedelmi területen

Amit kínálunk:

  • Kulturált munkakörülmények
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Munkavégzés helye Pest megye – Budaörs